Home

Des séries chronologiques pack Mount Bank rezultatul meciului de tenis al simonei halep de azi Patauger Vague rejet

Simona Halep, o luptătoare înnăscută! Ce a spus după lupta incredibilă cu  Potapova de la Cincinnati - Eurosport
Simona Halep, o luptătoare înnăscută! Ce a spus după lupta incredibilă cu Potapova de la Cincinnati - Eurosport

Veste uriașă pentru Simona Halep: „S-a stabilit clar modul în care a ajuns  substanța în organism”
Veste uriașă pentru Simona Halep: „S-a stabilit clar modul în care a ajuns substanța în organism”

Cum au fost surprinse Simona Halep și Anastasia Potapova la finalul meciului.  Momentul care a stârnit curiozitatea
Cum au fost surprinse Simona Halep și Anastasia Potapova la finalul meciului. Momentul care a stârnit curiozitatea

TENIS DE CAMP - Simona Halep joaca azi cea mai importanta finala a  carierei, la Roland Garros, cu Maria Sarapova — eMaramures
TENIS DE CAMP - Simona Halep joaca azi cea mai importanta finala a carierei, la Roland Garros, cu Maria Sarapova — eMaramures

Simona Halep a aflat cât va coborî în clasament începând de săptămâna  viitoare - Eurosport
Simona Halep a aflat cât va coborî în clasament începând de săptămâna viitoare - Eurosport

Simona Halep şi-a aflat adversara din turul 2 de la Roland Garros. Evoluţie  entuziasmantă pentru aceasta - Eurosport
Simona Halep şi-a aflat adversara din turul 2 de la Roland Garros. Evoluţie entuziasmantă pentru aceasta - Eurosport

SIMONA HALEP - VICTORIA AZARENKA, WIMBLEDON 2019 // Victoria Azarenka  explică tactica pentru meciul cu Simona Halep: „Răbdare și agresivitate”
SIMONA HALEP - VICTORIA AZARENKA, WIMBLEDON 2019 // Victoria Azarenka explică tactica pentru meciul cu Simona Halep: „Răbdare și agresivitate”

Simona Halep, mesaj pentru Patrick Mouratoglou după victoria entuziasmantă  de la Toronto
Simona Halep, mesaj pentru Patrick Mouratoglou după victoria entuziasmantă de la Toronto

Breaking News! Simona Halep a dezvăluit rezultatul RMN-ului după  accidentarea teribilă de la Roma - Eurosport
Breaking News! Simona Halep a dezvăluit rezultatul RMN-ului după accidentarea teribilă de la Roma - Eurosport

Simona Halep - Elena Rybakina 3-6, 3-6. Halep, eliminată în semifinala  turneului de la Wimbledon. Rybakina - Jabeur, finala | Sport.ro
Simona Halep - Elena Rybakina 3-6, 3-6. Halep, eliminată în semifinala turneului de la Wimbledon. Rybakina - Jabeur, finala | Sport.ro

Halep, învinsă în finala de la Beijing, însă de luni este liderul  clasamentului WTA | Digi24
Halep, învinsă în finala de la Beijing, însă de luni este liderul clasamentului WTA | Digi24

VIDEO Simona Halep, calificare entuziasmantă în sferturile de la Wimbledon  2022 - Victorie în 59 de minute cu Paula Badosa - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, calificare entuziasmantă în sferturile de la Wimbledon 2022 - Victorie în 59 de minute cu Paula Badosa - HotNews.ro

Muchova s-a retras » Simona Halep întâlnește o altă adversară în primul tur  la Cincinnati
Muchova s-a retras » Simona Halep întâlnește o altă adversară în primul tur la Cincinnati

Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre  româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1
Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc  în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

INCREDIBIL! Simona Halep, batjocorită de Federaţia Română de Tenis: ”Mi s-a  comunicat că nu mai am voie la Centrul Naţional de Tenis!”
INCREDIBIL! Simona Halep, batjocorită de Federaţia Română de Tenis: ”Mi s-a comunicat că nu mai am voie la Centrul Naţional de Tenis!”

Simona Halep a pierdut un meci de un dramatism rar în optimi la Australian  Open: 4-
Simona Halep a pierdut un meci de un dramatism rar în optimi la Australian Open: 4-

Simona Halep

Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimile Wimbledon. Meci colosal  făcut de Simona Halep, care elimină favorita #4 în timp record | Sport.ro
Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimile Wimbledon. Meci colosal făcut de Simona Halep, care elimină favorita #4 în timp record | Sport.ro

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

Simona Halep, victorie ca în vremurile bune! Românca e în semifinale la  Melbourne după o luptă
Simona Halep, victorie ca în vremurile bune! Românca e în semifinale la Melbourne după o luptă

Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în  semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport
Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport

Simona Halep joacă azi în optimi la Wimbledon. Se știu primele patru  sfertfinaliste
Simona Halep joacă azi în optimi la Wimbledon. Se știu primele patru sfertfinaliste

Simona Halep, în turul doi la WTA Cincinnati - Oboseala își face simțită  prezența - HotNews.ro
Simona Halep, în turul doi la WTA Cincinnati - Oboseala își face simțită prezența - HotNews.ro